Kaip užsisakyti:

 

 1. Išsirinkite prekę ir paspauskite mygtuką „Į krepšelį” šalia jos. Prekė bus įdėta į Jūsų prekių krepšelį.
 2. Kai pasirinkta prekė bus įdėta į prekių krepšelį, galėsite atsidaryti prekių krepšelio puslapį ir koreguoti užsakymą. Jei norėsite pasirinkti daugiau prekių ir jų užsisakyti, paprasčiausiai rinkitės toliau. Prekės, kurias jau įsidėjote į prekių krepšelį, ten liks tol, kol patvirtinsite užsakymą arba ištrinsite iš krepšelio. Todėl galite paprasčiausiai grįžti ir peržiūrėti prekes, užsisakyti, ir vėl grįžti į prekių krepšelį paspaudę „Krepšelis” svetainės viršuje.
 3. Jei norite išimti kurią nors prekę iš krepšelio, paspauskite „trinti” prekės kairėje.
 4. Kainos yra galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis (PVM).
 5. Kai Jūsų krepšelis galutinai baigtas pildyti, pasirinkite Jums priimtinesnį prekių gavimo būdą. Spauskite „Tęsti atsiskaitymą”.
 6. Jūs busite nukreipti į apmokėjimo puslapį.
 7. Kiek įmanoma tiksliau nurodykite informaciją apie save. Jei prekes reikia pristatyti kitu adresu, BŪTINAI jį nurodykite pastabose.
 8. Pasirinkite apmokėjimo būdą.
 9. Pabaigoje paspauskite „Patvirtinu užsakymą„. Patvirtindami užsakymą Jūs automatiškai sutiksite su mūsų pirkimo taisyklėmis ir mūsų privatumo politika.
 10. Sėkmingai atlikus apmokėjimą, į Jūsų el. pašto adresą ateis tą patvirtinantis laiškas.

Jei turite klausimų dėl savo užsakymo, susisiekite su mumis tiesiogiai.

Pristatymo sąlygos ir terminai

 1. Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimo patvirtinimą.
 2. Gavus apmokėjimo  už prekes patvirtinimą, jos paruošiamos ir išsiunčiamos sekančią darbo dieną ir pristatomos Jums nurodytu adresu kitą darbo dieną po išsiuntimo.
 3. El. paštu būsite informuoti apie prekės išsiuntimą ir gausite PVM sąskaitą-faktūrą (pasirinktinai).
 4. Sliekai per kurjerių tarnybą yra išsiunčiami pirmadieniais-ketvirtadieniais ir  tik esant TEIGIAMAI oro temperatūrai.
 5. Esant pageidavimui atsiimti prekes pačiam, Jas reikia atsiimti Stankūnų km. 5,  Vandžiogalos sen., Kauno raj., prieš tai suderinus atsiėmimo laiką telefonu 861488364.